nav
nav
nav

XTREME 2

nazwa

XTREME 2 Widły do bel słomy

rodzaj

Ładowacze czołowe

opis

Widły do bel słomy na 3 palce są niezawodnym, wygodnym i prostym rozwiązaniem przy skutecznym transporcie bel słomy ... więcej

dane techniczne

dane

Udźwig nominalny1900 kg
Wysokość podnoszenia4,05 m
Waga wysięgnika605 kg
Moc ciągnika100-140 KM

opis

Widły do bel słomy na 3 palce są niezawodnym, wygodnym i prostym rozwiązaniem przy skutecznym transporcie bel słomy. Sprzęt tego typu pozwoli zaoszczędzić nerwów i czasu. Masywny produkt zapewnia pracę w pełnym bezpieczeństwie. Do pomalowania wideł wykorzystano wytrzymałą farbę proszkową.

Użycie technik laserowych oraz spawania automatycznego na robocie spawalniczym sprawiły, że widły są wykonane perfekcyjnie. Jest to gwarancją dokładności wykonania i solidności tego niezawodnego narzędzia. Do pomalowania wideł użyto wytrzymałej farby proszkowej. Dzięki naszym widłom będziesz mógł przenieść nie tylko słomę, ale też kiszonkę i siano. Narzędzie cechuje się bardzo długim czasem eksploatacji.

Dbamy o zadowolenie naszego klienta, dlatego dostosujemy widły do bel według Twoich potrzeb. Widły do bel mają możliwość różnego rozmieszczenia zębów na urządzeniu. Bez problemu zamontujesz nasz produkt – widły do bel naszej firmy posiadają mocowanie EURO/SMS.

Maksymalny udźwig wideł to 1000k

kontakt

Stwórzmy coś wyjątkowego razem.

Kontakt
Sprawdź na mapie

Korzystanie ze strony oznacza akceptację Polityki Cookies.

X