nav
nav
nav

Budowa budynków inwentarskich

nazwa

Budowa budynków inwentarskich

rodzaj

Budowa

opis

PPHU ”MLEKO-SYSTEM” Kozak Wiesławto firma działająca na rynku już od ponad 20 lat która ma za sobą ponad 200 zrealizowanych inwestycji. ... więcej

opis

PPHU ”MLEKO-SYSTEM” Kozak Wiesławto firma działająca na rynku już od ponad 20 lat która ma za sobą ponad 200 zrealizowanych inwestycji.

Od momentu założenia firmy dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym klientom lepszy standard życia, poprzez dostosowywanie ofert do indywidualnych potrzeb klienta. Oferujemy wysoką jakość i elastyczne podejście do każdej inwestycji, ponieważ naszym celem jest satysfakcja klienta.

 

Naszą specjalizacją jest projektowanie, budowa oraz wyposażenie budynków inwentarskich. Jesteśmy dealerem systemów udojowych GEA Farm Technologies od początku istnienia firmy. Obecnie, w zakres naszej oferty wchodzą między innymi:

 

  1. obory
  2. jałowniki
  3. chlewnie
  4. kurniki
  5. hale magazynowe
  6. żelbetowe silosy na kiszonki
  7. zbiorniki na gnojowice

oraz kompleksowe wyposażenie.

 

Dlaczego my?

Wieloletnie doświadczenie oraz nieustannie zdobywana wiedza na rynku sprawiają, że możemy świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Stawiamy na nowoczesność i innowacyjność. Każdy projekt jest opracowywany indywidualnie, a grono wykwalifikowanych osób przykłada dużą wagę do szczegółów. Użyte materiały są certyfikowane, bo tylko w taki sposób możemy gwarantować najwyższą jakość świadczonych przez nas usług.

 

Świadczymy serwis gwarancyjny i usługi pogwarancyjne na nasze wyposażenia przez 24 godzin na dobę.
Ponadto,aby sprostać wymaganiom klienta i zaoszczędzić ich cenny czas proponujemy przygotowanie pełnej dokumentacji ( projekty budynków, kosztorysy) i wniosków o dofinansowanie ze środków unijnych. Współpracujemy z instytucjami bankowymi, które mogą zapewnić finansowanie realizowanych inwestycji.

 

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą proponowaną ofertą, a w razie pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji.
Zapraszamy!

 

 

kontakt

Stwórzmy coś wyjątkowego razem.

Kontakt
Sprawdź na mapie

Korzystanie ze strony oznacza akceptację Polityki Cookies.

X