T5522

nazwa

T5522

rodzaj

Ładowarki

opis

Kompaktowe ładowarki teleskopowe Weideman są wyjątkowym połączeniem wysokości skoku, szerokości i wydajności maszyny. Dzięki napędowi na cztery i wszystkim kołom skrętnym użytkownicy są całkowicie stabilni i dobrze przygotowani do wielu różnorodnych zadań. Osoby, które prowadzą ładowarkę teleskopową Weidemann, nie oddają jej z łatwością. ... więcej

dane techniczne

Dane silnika

ProducentPerkins
Typ silnika404D-22 (404F-22T)
Liczba cylindrów4
Moc (maks.) kW (KM)36,3 / 44,7 ( 49 / 61 ) kW (KM)
przy (maks.) obr./min.2800 obr./min.
Pojemność skokowa cm³2216 cm³
ChłodzenieWoda

Instalacja elektryczna

Napięcie robocze V12
Akumulator Ah77

Ciężary

Ciężar roboczy (standard) kg4200 kg
Obciążenie użyteczne (maks.) kg2.200 kg

Dane pojazdu

PAL 1530
Stanowisko operatora (opcjonalnie)Kabina
Prędkość jazdy (optional) km/h0-20 ( 30 ) km/h
Biegi2
Pojemność zbiornika paliwa l70
Olej hydrauliczny l55
Całkowity kąt obrotu nośnika osprzętu °144
Całkowity kąt wychylenia °16
Skręt (maks.) °2 x 40
Siłownik podnoszenia: podniesiony / opuszczony s6,2/4,2
Siłownik wysuwu: wysunięty / wsunięty s5,1/2,5
Siłownik przechyłu: przechylony do góry / wypróżniony s3,1/2,2

Instalacja hydrauliczna

Hydraulika robocza - Wydatek (opcjonalnie) l/min70 (106) l/min
Hydraulika robocza - Ciśnienie robocze bar225 bar

Napęd

Rodzaj napęduHydrostatyczny
Napęd jezdnyWał przegubowy

Param. ciśn. akustycz.

Gwarantowany poziom ciśnienia akustyczn. LwA dB(A)103 dB(A)
Podany poziom ciśnienia akustyczn. LpA dB(A)82 dB(A)

opis

Kompaktowe ładowarki teleskopowe

 

Kompaktowe ładowarki teleskopowe Weideman są wyjątkowym połączeniem wysokości skoku, szerokości i wydajności maszyny. Dzięki napędowi na cztery i wszystkim kołom skrętnym użytkownicy są całkowicie stabilni i dobrze przygotowani do wielu różnorodnych zadań. Osoby, które prowadzą ładowarkę teleskopową Weidemann, nie oddają jej z łatwością.

 

Przegląd korzyści urządzeń marki Weidemann

 

Wszystkie koła skrętne, niski punkt ciężkości i wyśmienita stabilność

Dzięki wszystkim kołom skrętnym i niepodzielonej ramie ładowarki teleskopowe marki Weidemann są wyjątkowo zwrotne i bardzo stabilne. Nisko położony punkt ciężkości maszyny dodatkowo wspiera stabilność.

 

Wysokiej jakości warstwa proszkowa

Jakość tworzy wartość dodaną. Główną cechą wymogów jakościowych marki Weidemann jest warstwa proszkowa W przeciwieństwie do tradycyjnej farby znacznie wydłuża ona żywotność, jest skuteczniejsza i ekologiczna.

 

System wspomagania operatora vls (Vertical Lift System)

vls (Vertical Lift System) umożliwia płynną pracę i ułatwia pracę na trudnym terenie dzięki częściowo zautomatyzowanym ruchom wysięgnika teleskopowego. Dzięki niemal pionowym ruchom podnoszenia i opuszczania stabilność maszyny jest lepsza. System vls sprawdził się już w rolnictwie a nasza innowacja została wielokrotnie wyróżniona w skali międzynarodowej.

 

Wytrzymałe ramię teleskopowe i duża wysokość skoku

Ramię teleskopowe jest wytrzymałe i stabilnie skonstruowane oraz umieszczone po środku maszyny, co powoduje mniejsze zwichrowanie. Prowadzenie równoległe przebiega hydraulicznie. Elementy prowadzące w rurze wewnętrznej ramienia teleskopowego nie wymagają konserwacji. Wszystkie ważne przewody hydrauliczne są doskonale zabezpieczone przed czynnikami zewnętrznymi. Dzięki naszym kompaktowym ładowarkom teleskopowym marki Weidemann można osiągnąć zdumiewające wysokości skoku przy najlepszej stabilności i kompaktowych wymiarach.

Nagroda za wzornictwo iF Product Design Award – praca może być tak estetyczna
Ładowarka teleskopowa T4512 marki Weidemann została wyróżniona renomowaną nagrodą za wzornictwo iF Product Design Award 2011 za swoją funkcjonalną jakość konstrukcji.

 

Wysoka siła ciągu dzięki osi planetarnej

Napęd za pomocą osi planetarnej zwiększa moment obrotowy na kole i dzięki temu poprawia siłę ciągu. Dzięki optymalnemu stosunkowi siły ciągu do wydajności maszyny można pracować elastycznie i ekonomicznie.

 

100% blokada mechanizmu różnicowego

100% przełączana blokada mechanizmów różnicowych oferuje w razie potrzeby maksymalną trakcję i siłę uciągową oraz utrzymuje niskie zużycie opon, gdyż jest wyłączona w normalnym trybie jazdy.

 

Duży wybór ogumienia

Optymalne ogumienie do każdego podłoża – dla urządzeń Weidemann dostępny jest duży wybór różnych opon. Tutaj można dowiedzieć się, jakie ogumienie jest odpowiednie dla danej maszyny.

 

Duży wybór osprzętu

Możliwość zastosowania maszyny jako narzędzia wielofunkcyjnego – dla urządzeń Weidemann dostępny jest duży wybór osprzętu dodatkowego. Tutaj można dowiedzieć się, jaki osprzęt dodatkowy w jakim rozmiarze jest odpowiedni dla danej maszyny.

 

Wał odbioru mocy i trzypunktowy układ zawieszenia

Opcjonalnie ładowarki teleskopowe marki Weidemann można wyposażyć z tyłu w wał odbioru mocy i trzypunktowy układ zawieszenia Opcje te wraz z odpowiednią hydrauliką tylną umożliwiają obsługę tylnego osprzętu dodatkowego. To sprawia, że maszyny ma bardziej uniwersalne zastosowanie.

 

kontakt

Stwórzmy coś wyjątkowego razem.

Kontakt
Sprawdź na mapie

Korzystanie ze strony oznacza akceptację Polityki Cookies.

X