T4512

nazwa

T4512

rodzaj

Ładowarki

opis

Kompaktowe ładowarki teleskopowe Weideman są wyjątkowym połączeniem wysokości skoku, szerokości i wydajności maszyny. Dzięki napędowi na cztery i wszystkim kołom skrętnym użytkownicy są całkowicie stabilni i dobrze przygotowani do wielu różnorodnych zadań. Osoby, które prowadzą ładowarkę teleskopową Weidemann, nie oddają jej z łatwością. ... więcej

dane techniczne

Typ

mały silnikduży silnik

Dane silnika

ProducentYanmarYanmar
Typ silnika3TNV82A3TNV82A
Liczba cylindrów33
Moc (maks.) kW (KM)22,6 (31)29,6 (40)
przy (maks.) obr./min.30002800
Pojemność skokowa cm³13311496
ChłodzenieWodaWoda

Instalacja elektryczna

Napięcie robocze V1212
Akumulator Ah7777

Ciężary

Ciężar roboczy (standard) kg27002700
Obciążenie użyteczne (maks.) kg1.2001.200

Dane pojazdu

PAL 1155PAL 1155
Stanowisko operatora (opcjonalnie)FSD (kabina)FSD (kabina)
Prędkość jazdy (optional) km/h0 - 200 - 20
Biegi22
Pojemność zbiornika paliwa l2525
Olej hydrauliczny l4040
Całkowity kąt obrotu nośnika osprzętu °148148
Całkowity kąt wychylenia °1414
Skręt (maks.) °2 x 382 x 38
Siłownik podnoszenia: podniesiony / opuszczony s6,1 / 4,86,1 / 4,8
Siłownik wysuwu: wysunięty / wsunięty s4,9 / 3,94,9 / 3,9
Siłownik przechyłu: przechylony do góry / wypróżniony s2,6 / 2,32,6 / 2,3

Instalacja hydrauliczna

Hydraulika robocza - Wydatek (opcjonalnie) l/min42 (75)40 (70)
Hydraulika robocza - Ciśnienie robocze bar220220

Napęd

Rodzaj napęduHydrostatycznyHydrostatyczny
Napęd jezdnyWał przegubowyWał przegubowy

Param. ciśn. akustycz.

Oznaczony poziom ciśnienia akustyczn. LwA dB(A)97,799,3
Gwarantowany poziom ciśnienia akustyczn. LwA dB(A)101101
Podany poziom ciśnienia akustyczn. LpA dB(A)8484

opis

Kompaktowe ładowarki teleskopowe

 

Kompaktowe ładowarki teleskopowe Weideman są wyjątkowym połączeniem wysokości skoku, szerokości i wydajności maszyny. Dzięki napędowi na cztery i wszystkim kołom skrętnym użytkownicy są całkowicie stabilni i dobrze przygotowani do wielu różnorodnych zadań. Osoby, które prowadzą ładowarkę teleskopową Weidemann, nie oddają jej z łatwością.

 

Przegląd korzyści urządzeń marki Weidemann

 

Wszystkie koła skrętne, niski punkt ciężkości i wyśmienita stabilność

Dzięki wszystkim kołom skrętnym i niepodzielonej ramie ładowarki teleskopowe marki Weidemann są wyjątkowo zwrotne i bardzo stabilne. Nisko położony punkt ciężkości maszyny dodatkowo wspiera stabilność.

 

Wysokiej jakości warstwa proszkowa

Jakość tworzy wartość dodaną. Główną cechą wymogów jakościowych marki Weidemann jest warstwa proszkowa W przeciwieństwie do tradycyjnej farby znacznie wydłuża ona żywotność, jest skuteczniejsza i ekologiczna.

 

System wspomagania operatora vls (Vertical Lift System)

vls (Vertical Lift System) umożliwia płynną pracę i ułatwia pracę na trudnym terenie dzięki częściowo zautomatyzowanym ruchom wysięgnika teleskopowego. Dzięki niemal pionowym ruchom podnoszenia i opuszczania stabilność maszyny jest lepsza. System vls sprawdził się już w rolnictwie a nasza innowacja została wielokrotnie wyróżniona w skali międzynarodowej.

 

Wytrzymałe ramię teleskopowe i duża wysokość skoku

Ramię teleskopowe jest wytrzymałe i stabilnie skonstruowane oraz umieszczone po środku maszyny, co powoduje mniejsze zwichrowanie. Prowadzenie równoległe przebiega hydraulicznie. Elementy prowadzące w rurze wewnętrznej ramienia teleskopowego nie wymagają konserwacji. Wszystkie ważne przewody hydrauliczne są doskonale zabezpieczone przed czynnikami zewnętrznymi. Dzięki naszym kompaktowym ładowarkom teleskopowym marki Weidemann można osiągnąć zdumiewające wysokości skoku przy najlepszej stabilności i kompaktowych wymiarach.

Nagroda za wzornictwo iF Product Design Award – praca może być tak estetyczna
Ładowarka teleskopowa T4512 marki Weidemann została wyróżniona renomowaną nagrodą za wzornictwo iF Product Design Award 2011 za swoją funkcjonalną jakość konstrukcji.

 

Wysoka siła ciągu dzięki osi planetarnej

Napęd za pomocą osi planetarnej zwiększa moment obrotowy na kole i dzięki temu poprawia siłę ciągu. Dzięki optymalnemu stosunkowi siły ciągu do wydajności maszyny można pracować elastycznie i ekonomicznie.

 

100% blokada mechanizmu różnicowego

100% przełączana blokada mechanizmów różnicowych oferuje w razie potrzeby maksymalną trakcję i siłę uciągową oraz utrzymuje niskie zużycie opon, gdyż jest wyłączona w normalnym trybie jazdy.

 

Duży wybór ogumienia

Optymalne ogumienie do każdego podłoża – dla urządzeń Weidemann dostępny jest duży wybór różnych opon. Tutaj można dowiedzieć się, jakie ogumienie jest odpowiednie dla danej maszyny.

 

Duży wybór osprzętu

Możliwość zastosowania maszyny jako narzędzia wielofunkcyjnego – dla urządzeń Weidemann dostępny jest duży wybór osprzętu dodatkowego. Tutaj można dowiedzieć się, jaki osprzęt dodatkowy w jakim rozmiarze jest odpowiedni dla danej maszyny.

 

Wał odbioru mocy i trzypunktowy układ zawieszenia

Opcjonalnie ładowarki teleskopowe marki Weidemann można wyposażyć z tyłu w wał odbioru mocy i trzypunktowy układ zawieszenia Opcje te wraz z odpowiednią hydrauliką tylną umożliwiają obsługę tylnego osprzętu dodatkowego. To sprawia, że maszyny ma bardziej uniwersalne zastosowanie.

 

kontakt

Stwórzmy coś wyjątkowego razem.

Kontakt
Sprawdź na mapie

Korzystanie ze strony oznacza akceptację Polityki Cookies.

X