nav
nav
nav

Siewnik do uprawy uproszczonej

nazwa

Siewnik do uprawy uproszczonej

rodzaj

Siewniki

opis

Czy marzyłeś o uproszczeniu uprawy swojej ziemi do maksimum, oszczędzając przy tym czas i pieniądze? Może czas pomyśleć o uprawie uproszczonej. Firma AGRO – MASZ staje naprzeciw twoim oczekiwaniom ... więcej

dane techniczne

model

Salvis T 3000

Dane techniczne

Szerokość (m)3
Waga (kg)5200
Moc (KM)160 - 230
Ilość zębów (szt.)-
Ilość redlic24
Ilość talerzy (szt.)24
Wydajność (ha/h)1.5 - 3.0
Głębokość robocza max (cm)15

opis

A – wyposażenie podstawowe:

 

 • pojemność 3800 l (2050 l skrzynia nasienna, 1750 l skrzynia nawozu)
 • dmuchawa pneumatyczna napędzana silnikiem hydraulicznym
 • elektryczny napęd aparatów wysiewających
 • komputerowy system zarządzania wysiewem
 • przedni wał oponowy
 • piasty bezobsługowe
 • wał doprawiający
 • docisk redlic bezstopniowy hydrauliczny
 • szczelnie zamykana skrzynia nawozowa oraz nasienna
 • skrzynia nawozowa i aparat wysiewający nawóz wykonany ze stali kwasoodpornej
 • sekcja talerzy uprawiających 560 lub sekcja zębów z zabezpieczeniem i regulacją hydrauliczną
 • redlice dwutalerzowe z rolkami dogniatająco – kopiującymi

 

C – opcje:

 

 • zestaw ścieżek technologicznych

 

NOWOCZESNA UPRAWA

 

Czy marzyłeś o uproszczeniu uprawy swojej ziemi do maksimum, oszczędzając przy tym czas i pieniądze? Może czas pomyśleć o uprawie uproszczonej. Firma AGRO – MASZ staje naprzeciw twoim oczekiwaniom z nowym siewnikiem do uprawy uproszczonej Salvis T. Już dzisiaj dajemy Ci możliwość uprawy, siania i nawożenia za jednym przejazdem oszczędzając Twój czas i pieniądze, które musiałbyś przeznaczyć na wiele różnych zabiegów osobno.

 

WYRÓWNANE POLE PODSTAWĄ DO DALSZEJ PRACY

 

Siewnik pneumatyczny Salvis wyposażony jest w 2 rzędy kół dogniatająco wyrównujących. Zadaniem pierwszego rzędu jest przygotowanie gleby przed sekcją uprawową po przez ugniatanie. Ponad to, zastosowanie przedniego rzędu kół zapobiega zapadaniu się siewnika na lekkiej glebie. Drugi rząd wyrównuje glebę przed sekcją wysiewającą.

 

PIASTY BEZOBSŁUGOWE. ZAAWANSOWANA TECHNOLOGIA DLA TWOJEGO KOMFORTU

 

Męczy Cię już codzienne smarowanie Twojej maszyny? Nadszedł czas byś zapomniał o tym obowiązku. Nasze brony talerzowe standardowo wyposażone są w piasty bezobsługowe, w których sercu pracują łożyska tożsame do tych stosowanych w przemyśle motoryzacyjnym. Cały układ jest zabezpieczany za pomocą uszczelniaczy kasetowych, najskuteczniejszych w ciężkich warunkach prac polowych.

 

ZABEZPIECZENIE GUMOWE

 

Talerze o średnicy 510 mm mocowane są na podwójnej nodze amortyzowanej w układzie czterech gumowych elastomerów. Chronią one skutecznie talerze przed uszkodzeniami. Amortyzatory niwelują dodatkowo drgania przenoszone na maszynę. Pracuj bez obaw, bez przerw.

 

SEKCJA UPRAWOWA – EEFEKTYWNOŚĆ I PRECYZJA

 

W skład sekcji uprawowej wchodzi 24 talerzy tnących z zabezpieczeniem gumowym, do których przymocowane są rury odpowiedzialne za transport nawozu ze zbiornika do gleby. Tak wyposażona maszyna spulchnia i miesza glebę. Odpowiedni dla wysokich prędkości roboczych kąt natarcia oraz kąt podcinania talerzy pozwala uzyskać użytkownikowi możliwie najpełniejszy efekt wymieszania resztek pożniwnych z ziemią przy zmniejszonym do 78 cm rozstawie rzędów talerzy. To nie maszyna determinuje możliwości pracy! To Ty wyznaczasz granice!

 

SEKCJA WYSIEWAJĄCA – RÓWNOMIERNY EFEKT

 

Sekcja wysiewająca wyposażona została w 24 niezależne redlice dwutalerzowe, których talerze mają średnicę 340 mm. Zadaniem redlicy dwutalerzowej jest wycięcie równego i czystego rowka wysiewu bez wciskania resztek pożniwnych w ziemię. Do sekcji wysiewającej należy również podwójny aparat wysiewający, który zwiększa równomierność wysiewu oraz zespół rolek dogniatająco-kopiujących, które zagęszczają pas gleby zapewniając lepsze podsiąkanie wody i dają optymalne warunki do wschodu nasion.

 

DUŻA POJEMNOŚĆ – OSZCZĘDNOŚĆ CZASU

 

Siewnik Salvis wyposażony został w zbiornik nasion o pojemności 2050 litrów oraz zbiornik nawozu o pojemności 1750 litrów. Ponadto zbiornik nawozu wykonany został z blachy kwasoodpornej. Dostęp do obu zbiorników ułatwiają stabilne schody z wytłoczeniami antypoślizgowymi, dzięki którym możemy poruszać się pewnie i bezpiecznie.

kontakt

Stwórzmy coś wyjątkowego razem.

Kontakt
Sprawdź na mapie

Korzystanie ze strony oznacza akceptację Polityki Cookies.

X