nav
nav
nav

Pług obracalny półzawieszany VARIO

nazwa

Pług obracalny półzawieszany VARIO

rodzaj

Pługi

opis

Nasze korpusy sprawdzają się nawet przy prędkościach dochodzących do 10 km/h. Praca każdego korpusu daje efekt wyrównanych krawędzi bruzd przy pełnym odwróceniu każdej skiby nawet przy dużej ilości resztek organicznych. ... więcej

dane techniczne

Model

GIANT7GIANT8

Dane techniczne

Szerokość (m)2.45 - 3.52.80 - 4.0
Waga (kg) Zab. śrubowe45004700
Waga (kg) Zab. resorowe47005000
Moc (KM)210240
Ilość korpusów (szt.)78
Wydajność (ha/h)1.96 - 2.82.24 - 3.2
Głębokość pracy max (cm)3030

opis

A – wyposażenie podstawowe:

 

 • wszystkie elementy robocze wykonane ze stali borowej, hartowanej
 • odkładnice pełne, ażurowe lub XL
 • płynna regulacja szerokości roboczej: 35 – 50 cm
 • rama-profil: 160 x 160 mm
 • rozstaw korpusów 100 cm
 • prześwit pod ramą 76 cm
 • w standardzie lemiesze 18″ z dłutami
 • hydraulicznie regulowana szerokość pierwszej skiby

 

C – opcje:

 

 • listwy przedłużające
 • noże tnące
 • korpusy przedpłużne
 • krój

 

JEDYNIE PERFEKCYJNEJ JAKOŚCI ORKA – KORPUSY I ODKŁADNIE NA KAŻDĄ GLEBĘ

 

Nasze korpusy sprawdzają się nawet przy prędkościach dochodzących do 10 km/h. Praca każdego korpusu daje efekt wyrównanych krawędzi bruzd przy pełnym odwróceniu każdej skiby nawet przy dużej ilości resztek organicznych. Duża w tym zasługa cylindryczno-śrubowych odkładni, które stawiają niewielkie opory dodatkowo wydatnie wpływając na zmniejszenie zużycia paliwa.
Korpusy znakomicie sprawują się również przy kruszeniu większych brył gleby.
Standardowo montowane na każdym korpusie listwy ścinające sprawdzają się na glebach z dużą ilością resztek pożniwnych, nie zmniejszając prześwitu między korpusami, jak w przypadku stosowania przedpłużków, a tym samym nie powodują ryzyka zapychania się maszyny.
Docenisz na pewno prostą regulację śrubową odkładni oraz kąta natarcia całego korpusu szczególnie, gdy za wyznacznik efektywnej pracy stawiasz sobie niskie zużycie paliwa.

 

VARIO – REGULACJA NA KAŻDE WARUNKI

 

POV to najnowszy pług naszej produkcji. Maszynę tą wyposażyliśmy w system VARIO, który zapewnia proste w obsłudze użytkowanie pługa. Dzięki tej technologii możliwa jest płynna niezależna regulacja szerokości roboczej i punktu ciągnięcia. Nowoczesne rozwiązania zastosowane w tej maszynie sprawiają, że bez względu na ustawioną szerokość roboczą, pług nie znosi ciągnika na bok.

 

WYSOKA WYTRZYMAŁOŚĆ I NISKA MASA – POŁĄCZENIE IDEALNE

 

Niezawodność i efektywność – to nie wszystkie zalety naszych pługów. Zastosowanie stali o wysokiej wytrzymałości dało nam możliwość stworzenia pługa niezwykle wytrzymałego i lekkiego. Rama (profil 160×160 mm) ze stali o podwyższonych parametrach, ulepszonej termicznie daje pewność, że pług poradzi sobie nawet w trudnych warunkach.

Nasze doświadczenia, opinie zadowolonych klientów oraz ciągłe testy pozwalają Nam tworzyć nowe rozwiązania czego efektem jest kolejna generacja pługów obrotowych.

 

BEZPIECZNA PRACA – ZABEZPIECZENIE ZRYWALNE

 

Na każdy typ gleby, w warunkach pól niezakamienionych lub zakamienionych nieznacznie, najskuteczniejszym oraz tanim rozwiązaniem jest zabezpieczenie korpusów przed uszkodzeniem śrubami zrywalnymi. Śruba, w położeniu poprzecznym blokująca położenie korpusu między dwiema blachami kieszeni ścinana jest, gdy siła nacisku działająca na lemiesz przekroczy 2700 kg. Przełożenie śruby przez dwie płyty kieszeni niweluje niepożądany efekt deformacji otworów, w których śruba się znajduje oraz nie pozostawia możliwości zakleszczenia się śruby w otworze konstrukcyjnym korpusu. Wymiana śruby jest więc niekłopotliwa.

kontakt

Stwórzmy coś wyjątkowego razem.

Kontakt
Sprawdź na mapie

Korzystanie ze strony oznacza akceptację Polityki Cookies.

X