nav
nav
nav

Ładowacz czołowy TUR 3B do ciągnika

nazwa

Ładowacz czołowy TUR 3B do ciągnika

rodzaj

Ładowacze czołowe

opis

Ładowacz czołowy Tur 3B jest przyrządem niezawodnym i niezwykle ... więcej

dane techniczne

dane

Udźwig750 kg
Wysokość podnoszenia0 m
Waga wysięgnika0 kg
Moc ciągnika0 kW

opis

Ładowacz czołowy Tur 3B jest przyrządem niezawodnym i niezwykle funkcjonalnym, który pomoże i wesprze w wielu pracach koniecznych przy utrzymaniu gospodarstwa rolnego. Solidną konstrukcję Tura wzbogacono o nowe, wydajne silniki. Świetna jakość wykonania jest gwarantem wytrzymałości, niezawodności i bezawaryjności – co przekłada się na wieloletnią eksploatację Tura. Ponadto każdy oferowany przez naszą firmę ładowacz czołowy Tur do ciągników jest połączeniem nowych rozwiązań technologicznych ze sprawdzonymi, niezawodnymi mechanizmami, które sprostają wymaganiom nawet tym najbardziej wymagającym klientom. Wybranie tego produktu pozwoli bardzo szybko uporać się z załadunkiem, rozładunkiem oraz transportem ciężkich rzeczy i materiałów.

Każdy model ładowacza czołowego z naszej oferty może śmiało konkurować z produktami innych, znanych i cenionych firm na krajowym rynku. Ładowacz czołowy tur zapewnia nie tylko wyjątkową wytrzymałość i możliwość podczepienia do niego różnych maszyn rolnych, ale też bardzo prosty montaż urządzenia do ramy ciągnika.

Każdy ładowacz Tur do ciągników z naszego asortymentu pozwala wykonywać między innymi takie prace, jak chwytanie bali drewnianych, bel siana, czerpanie materiałów organicznych, sypkich, kamieni, nawozów, a także nabijanie słomy. Ponadto wybrany przez klienta ładowacz czołowy Tur 3B zostanie specjalnie dostosowany nie tylko pod względem mocy ciągnika i wysokości podnoszenia, ale też wagi podnoszonych i transportowanych materiałów.

kontakt

Stwórzmy coś wyjątkowego razem.

Kontakt
Sprawdź na mapie

Korzystanie ze strony oznacza akceptację Polityki Cookies.

X