Disc 300 TRC

nazwa

Disc 300 TRC

rodzaj

Kosiarki dyskowe

opis

Szybkość obrotów WOM może być regulowana od 540rpm do 1000rpm przez przekręcenie przekładni. ... więcej

dane techniczne

Dane techniczne

Szerokość robocza [m]2,90
Waga [kg]1880
Szerokość transportowa [m]3
Wysokość transportowa [m]2
WOM[rpm]1000
Obroty n [rpm]3000
Liczba tarcz7
Wymagana moc ciągnika [kW]60
Liczba noży14
Wydajność [ha/h]3,5
Szerokość pokosu (m)

opis

Przekładnia oferuje 90° kąt skrętu.

Szybkość obrotów WOM może być regulowana od 540rpm do 1000rpm przez przekręcenie przekładni. Obrotowa skrzynia biegów na głównym wale napędowym zapewnia brak wibracji na wszystkich szybkościach obrotów. Obrotowa skrzynia nie pozwala na wychylanie się wału.

 

Specjalna przekładnia na belce tnącej pozwala na dłuższą żywotność WOM. Jest to osiągnięte dzięki minimalnemu naciskowi na WOM spowodowanemu przez lepszy kąt WOM. Sprzęgło ścierne daje dodatkową ochronę przed przeciążeniem.
Belka tnąca i specjalna przekładnia są połączone podwójnym uniwersalnym złączem. (WOM musi być smarowany co 300 godzin.) Charakterystyka belki jest taka sama jak dla Silvercut Disc 300 S.

 

Zaczep jest regulowany hydraulicznie w pozycji roboczej i transportowej.

 

Składane płótno ochronne

 

W pozycji transportowej belka tnąca jest opuszczana 400mm od ziemi. Hydrauliczny system podnoszenia belki jest zabezpieczony hydraulicznym zaworem. Dla bezpiecznego transportu kosiarki jest ona wyposażona w światła i panele drogowe.
Kosiarka może być operowana za pomocą jedynie jednej dźwigni.

 

Doskonałe zdolności kopiowania terenu.
Aby osiągnąć doskonałe kopiowanie terenu, stopień opuszczania jest dowolnie regulowany i belka jest centralnie obracana na równoległoboku który równomiernie rozkłada ciężar kosiarki.
Maksymalne odchylenie boczne to 16°.

System hydrauliczny kosiarki jest wyposażony w podwójnie kryte przewody hydrauliczne utrzymujące ciśnienie do 280 barów i siłowniki z zamkniętym obiegiem co wydłuża żywotność systemu hydraulicznego. Przed zamontowaniem do ciągnika belka jest w pozycji roboczej. Nóżka podporowa wyznacza wysokość. Sprężyny stabilizują połączenie.

kontakt

Stwórzmy coś wyjątkowego razem.

Kontakt
Sprawdź na mapie

Korzystanie ze strony oznacza akceptację Polityki Cookies.

X