nav
nav
nav

Agregat talerzowy v2018

nazwa

Agregat talerzowy v2018

rodzaj

Agregaty uprawowe

opis

Agregaty serii AT to maszyny będące urzeczywistnieniem idei stworzenia konstrukcji uprawowej o niskiej masie i zwartej budowie. Dzięki wbudowanemu układowi hydropak może pracować w połączeniu z siewnikami zbożowymi tworząc kombinację uprawowo-siewną, wydajną i prostą w obsłudze. ... więcej

dane techniczne

Model

AT25AT27AT30AT35AT40

Dane techniczne

Szerokość (m)2.52.73.03.54.0
Waga (kg)9401040120013851570
Moc (KM)85 - 11590 - 120100 - 130105 - 145110 - 150
Ilość talerzy (szt.)2022242832
Wydajność (ha/h)1.6 - 2.41.8 - 2.62.0 - 3.02.4 - 3.62.8 - 4.2
Głębokość robocza max (cm)1414141414

opis

A – wyposażenie podstawowe:

 

  • zabezpieczenie gumowe 35 x 210 mm
  • 2 rzędy talerzy 510 lub 560 typu „P” lub „C”
  • piasty bezobsługowe z uszczelnieniem kasetowym
  • odstęp między rzędami talerzy 70 cm
  • ekrany boczne z możliwością regulacji
  • składane talerze boczne z regulacją głębokości pracy w AT27 – AT40
  • wydźwig hydrauliczny do siewnika (1,5t)

 

B1 – wyposażenie obowiązkowe:

 

  • wał (zestawienie dostępności w zakładce WAŁY)

 

C – opcje:

 

  • hydrauliczna regulacja wału

 

OSZCZĘDNY, BO KOMPAKTOWY

 

Agregaty serii AT to maszyny będące urzeczywistnieniem idei stworzenia konstrukcji uprawowej o niskiej masie i zwartej budowie. Dzięki wbudowanemu układowi hydropak może pracować w połączeniu z siewnikami zbożowymi tworząc kombinację uprawowo-siewną, wydajną i prostą w obsłudze.

 

WYZNACZNIK WYSOKIEGO STANDARDU – PIASTY BEZOBSŁUGOWE

 

Nie musisz już codziennie rozpoczynać pracy od czasochłonnego smarowania. Nasze brony talerzowe standardowo wyposażone są w piasty bezobsługowe, w których sercu pracują łożyska tożsame do tych stosowanych w przemyśle motoryzacyjnym. Cały układ jest zabezpieczany za pomocą uszczelniaczy kasetowych, najskuteczniejszych w ciężkich warunkach prac polowych.

 

TALERZE NA KAŻDĄ GLEBĘ

 

Odpowiedni dla wysokich prędkości roboczych kąt natarcia oraz kąt podcinania talerzy pozwala uzyskać użytkownikowi możliwie najpełniejszy efekt wymieszania resztek pożniwnych z ziemią przy zmniejszonym do 72 cm rozstawie rzędów talerzy. To nie maszyna determinuje możliwości pracy! To Ty wyznaczasz granice!

 

ELASTOMERY – OPTYMALNE DOPASOWANIE DO WARUNKÓW

 

Talerze o średnicy 510 mm mocowane są na pojedynczych uchwytach amortyzowanych przez układ czterech gumowych elastomerów, które chronią skutecznie talerze przed uszkodzeniami. Amortyzatory niwelują dodatkowo drgania przenoszone na maszynę. Odpowiedni profil uchwytu jest skonstruowany by nie dopuścić do blokowania się między nim, a pracującym talerzem kamieni. Pracuj bez obaw, bez przerw.

 

EKRANY BOCZNE

 

Aktywne ekrany umiejscowione na skraju obu sekcji talerzy ograniczają strefę odkładania ziemi przez talerze skrajne zapobiegając powstawaniu kolein na łączeniach przejazdów. Na wypadek nadmiernego zagłębienia lub natrafienia na dużą przeszkodę uchwyty ekranu mocowane są do ramy za pomocą połączeń pływających, umożliwiających ekranom uchylenie się w górę podczas kolizji. Nie musisz więc regulować ekranu, on sam dopasuje się do warunków. Dodatkowo masz możliwość regulacji jego głębokości i położenia wzdłużnego.

 

UNIWERSALNY WAŁ – WAŁ RUROWY

 

Najlepiej spisujący się na glebach lekkich i niezakamienionych w warunkach suchych. Gwarantuje stabilne prowadzenie agregatu na żądanej ustalonej głębokości roboczej. Pozostawiając glebę luźną stwarza dobre warunki do siewu.

kontakt

Stwórzmy coś wyjątkowego razem.

Kontakt
Sprawdź na mapie

Korzystanie ze strony oznacza akceptację Polityki Cookies.

X