9580T

nazwa

9580T

rodzaj

Ładowarki

opis

Zawsze, gdy ważne jest osiągnięcie większej wysokości skoku, kołowa ładowarka teleskopowa jest bardzo dobrym rozwiązaniem. A to dlatego, że oprócz wysokiej funkcjonalności, dużego komfortu pracy i doskonałych standardów bezpieczeństwa maszyny te w porównaniu do zwykłych ładowarek kołowych z ramieniem załadowczym wyposażone są w ramię teleskopowe i dzięki temu mają znacznie większą wysokość skoku i zasięg ... więcej

dane techniczne

Dane silnika Standard

ProducentDeutz
Typ silnikaTCD 3.6 L4
Liczba cylindrów4
Moc (maks.) / opcjonalnie100 (136) kW (KM)
przy (maks.)2300 obr./min.
Pojemność skokowa3621 cm³
ChłodzenieWoda / powietrze doładowujące
AbgasnormstufeStufe IV / Stufe V zertifiziert
AbgasnachbehandlungDOC/DPF/SCR

Dane silnika Opcja

ProducentDeutz
Typ silnikaTCD 4.1 L4
Liczba cylindrów4
Moc (maks.)115 (156) kW (KM)
przy (maks.)2200 obr./min.
Pojemność skokowa4038 cm³
ChłodzenieWoda / powietrze doładowujące
AbgasnormstufeStufe IV / Stufe V zertifiziert
AbgasnachbehandlungDOC/DPF/SCR

Instalacja elektryczna

Napięcie robocze12 V
Akumulator185 Ah
Prądnica (optional)120 (150) A

Ciężary

Ciężar roboczy (standard)11210 kg
Ciężary wywracające na czerpaku - maszyna prosta6594 (3495*) kg
Ciężary wywracające na czerpaku - maszyna załamana5871 (3112*) kg
Ciężary wywracające na widłach do palet - maszyna prosta5775 (3265*) kg
Ciężary wywracające na widłach do palet - maszyna załamana5142 (2907*) kg

Dane pojazdu

PA1900
Stanowisko operatoraKabina
Prędkość jazdy (opcjonalnie)0- 20 (30, 40) km/h
Biegi3
Pojemność zbiornika paliwa140 l
Olej hydrauliczny125 l

Instalacja hydrauliczna

Hydraulika jazdy - Ciśnienie robocze480 bar
Hydraulika robocza - Wydatek (opcjonalnie)150 (180) l/min
Hydraulika robocza - Ciśnienie robocze250 bar

Napęd

Rodzaj napęduhydrostatyczny
Napęd jezdnyWał przegubowy

opis

Ładowarka teleskopowa – dla wszystkich, którzy chcą sięgać wysoko

 

Zawsze, gdy ważne jest osiągnięcie większej wysokości skoku, ładowarka teleskopowa jest wyjątkowo dobrym rozwiązaniem. Ponieważ oprócz wysokiej funkcjonalności, dużego komforty pracy i doskonałych standardów bezpieczeństwa maszyny te w porównaniu do zwykłych ładowarek kołowych z ramieniem załadowczym wyposażone są w ramię teleskopowe i dzięki temu mają znacznie większą wysokość skoku i zasięg. Poza tym podstawowe zalety, takie jak zwrotność, stabilność i siła podnoszenia, które wyróżniają przegubowe ładowarki kołowe, odnoszą się także do ładowarek teleskopowych – to właśnie sprawia, że są tak skuteczne.

 

Przegląd korzyści urządzeń marki Weidemann

 

Zginany wahadłowy układ kierowniczy marki Weidemann
Podstawa konstrukcji Weidemann: legendarny zginany wahadłowy układ kierowniczy. Wszystkie cztery koła mają stabilny kontakt z podłożem i maszyna porusza się z maksymalną trakcją. Poza tym maszyna jest wyjątkowo zwrotna

 

Wysokiej jakości warstwa proszkowa.

Jakość tworzy wartość dodaną. Główną cechą wymogów jakościowych marki Weidemann jest warstwa proszkowa W przeciwieństwie do tradycyjnej farby znacznie wydłuża ona żywotność, jest skuteczniejsza i ekologiczna.

Wysoka siła ciągu dzięki osi planetarnej

Napęd za pomocą osi planetarnej zwiększa moment obrotowy na kole i dzięki temu poprawia siłę ciągu. Dzięki optymalnemu stosunkowi siły ciągu do wydajności maszyny można pracować elastycznie i ekonomicznie.

 

100% blokada mechanizmu różnicowego

100% przełączana blokada mechanizmów różnicowych oferuje w razie potrzeby maksymalną trakcję i siłę uciągową oraz utrzymuje niskie zużycie opon, które jest wyłączone w normalnym trybie jazdy.

 

Wytrzymałe ramię teleskopowe

Ramię teleskopowe ma wytrzymałą i stabilną konstrukcję, prowadzenie równoległe przebiega hydraulicznie. Wszystkie ważne przewody hydrauliczne znajdują się wewnątrz i są zabezpieczone przed czynnikami zewnętrznymi. Ramię teleskopowe dla ładowarek kołowych marki Weidemann łączy zaleta przegubowej maszyny z zaletami ładowarki teleskopowej. Duże wysokości przeładowanie nie są więc żadnym problemem.

 

Ograniczenie kąta odchylenia łyżki w tył

We wszystkich ładowarkach teleskopowych Weidemann standardowo wbudowane jest ograniczenie kąta odchylenia łyżki w tył. Znajduje się na elemencie oporowym Weidemann i w razie potrzeby ogranicza kąt odchylenia łyżki w tył. Zabezpieczenie to zapobiega zbyt dalekiego odchylenia w przypadku złożonego lub wysuniętego ramienia teleskopowego. Dzięki temu np. zawartość łyżki nie może spaść na stanowisko operatora.

 

Ograniczniki skrętu ze stali nierdzewnej

Przy pełnym wychyleniu kół przednich na zakrętach porusza się półwozie tylne i przednie maszyny. W urządzeniach Weidemann obszar ten jest chroniony wyjątkowo dobrze za pomocą ograniczników skrętu ze stali nierdzewnej i lakier na maszynie nie zostaje uszkodzony. To zapewnia zachowanie wartości!

 

Duży wybór osprzętu.

Możliwość zastosowania maszyny jako narzędzia wielofunkcyjnego – dla urządzeń Weidemann dostępny jest duży wybór osprzętu dodatkowego. Tutaj można dowiedzieć się, jaki osprzęt dodatkowy w jakim rozmiarze jest odpowiedni dla danej maszyny.

 

Duży wybór ogumienia

Optymalne ogumienie do każdego podłoża – dla urządzeń Weidemann dostępny jest duży wybór różnych opon. Tutaj można dowiedzieć się, jakie ogumienie jest odpowiedni dla danej maszyny…

kontakt

Stwórzmy coś wyjątkowego razem.

Kontakt
Sprawdź na mapie

Korzystanie ze strony oznacza akceptację Polityki Cookies.

X