5080T

nazwa

5080T

rodzaj

Ładowarki

opis

Zawsze, gdy ważne jest osiągnięcie większej wysokości skoku, kołowa ładowarka teleskopowa jest bardzo dobrym rozwiązaniem. A to dlatego, że oprócz wysokiej funkcjonalności, dużego komfortu pracy i doskonałych standardów bezpieczeństwa maszyny te w porównaniu do zwykłych ładowarek kołowych z ramieniem załadowczym wyposażone są w ramię teleskopowe i dzięki temu mają znacznie większą wysokość skoku i zasięg ... więcej

dane techniczne

Dane silnika Standard

ProducentPerkins
Typ silnika854F-E34TA
Liczba cylindrów4
Moc (maks.) / opcjonalnie55,4 (75) kW (KM)
przy (maks.)2200 obr./min.
Pojemność skokowa3400 cm³
ChłodzenieWoda / powietrze doładowujące
AbgasnormstufeIIIB
AbgasnachbehandlungDPF

Dane silnika Opcja

ProducentPerkins
Typ silnika854F-E34TA
Liczba cylindrów4
Moc (maks.)90 (122) kW (KM)
przy (maks.)2200 obr./min.
Pojemność skokowa3400 cm³
ChłodzenieWoda / powietrze doładowujące
AbgasnormstufeIV
AbgasnachbehandlungDOC+SCR

Instalacja elektryczna

Napięcie robocze12 V
Akumulator95 Ah

Ciężary

Ciężar roboczy (standard)7200 kg
Ciężary wywracające na czerpaku - maszyna prosta4365 (2561*) kg
Ciężary wywracające na czerpaku - maszyna załamana3659 (2133*) kg
Ciężary wywracające na widłach do palet - maszyna prosta4103 (2560*) kg
Ciężary wywracające na widłach do palet - maszyna załamana3448 (2128*) kg

Dane pojazdu

PA 1422/2
Stanowisko operatoraKabina
Prędkość jazdy (opcjonalnie)0- 20 (30, 40) km/h
Biegi2
Pojemność zbiornika paliwa105 l
Olej hydrauliczny95 l

Instalacja hydrauliczna

Hydraulika robocza - Wydatek (opcjonalnie)100 (115-150) l/min
Hydraulika robocza - Ciśnienie robocze235 bar

Napęd

Rodzaj napęduhydrostatyczny
Napęd jezdnyWał przegubowy

Param. ciśn. akustycz.

Gwarantowany poziom ciśnienia akustyczn. LwA103 dB(A)
Podany poziom ciśnienia akustyczn. LpA78 dB(A)

opis

Ładowarka teleskopowa – dla wszystkich, którzy chcą sięgać wysoko

 

Zawsze, gdy ważne jest osiągnięcie większej wysokości skoku, ładowarka teleskopowa jest wyjątkowo dobrym rozwiązaniem. Ponieważ oprócz wysokiej funkcjonalności, dużego komforty pracy i doskonałych standardów bezpieczeństwa maszyny te w porównaniu do zwykłych ładowarek kołowych z ramieniem załadowczym wyposażone są w ramię teleskopowe i dzięki temu mają znacznie większą wysokość skoku i zasięg. Poza tym podstawowe zalety, takie jak zwrotność, stabilność i siła podnoszenia, które wyróżniają przegubowe ładowarki kołowe, odnoszą się także do ładowarek teleskopowych – to właśnie sprawia, że są tak skuteczne.

 

Przegląd korzyści urządzeń marki Weidemann

 

Zginany wahadłowy układ kierowniczy marki Weidemann
Podstawa konstrukcji Weidemann: legendarny zginany wahadłowy układ kierowniczy. Wszystkie cztery koła mają stabilny kontakt z podłożem i maszyna porusza się z maksymalną trakcją. Poza tym maszyna jest wyjątkowo zwrotna

 

Wysokiej jakości warstwa proszkowa.

Jakość tworzy wartość dodaną. Główną cechą wymogów jakościowych marki Weidemann jest warstwa proszkowa W przeciwieństwie do tradycyjnej farby znacznie wydłuża ona żywotność, jest skuteczniejsza i ekologiczna.

Wysoka siła ciągu dzięki osi planetarnej

Napęd za pomocą osi planetarnej zwiększa moment obrotowy na kole i dzięki temu poprawia siłę ciągu. Dzięki optymalnemu stosunkowi siły ciągu do wydajności maszyny można pracować elastycznie i ekonomicznie.

 

100% blokada mechanizmu różnicowego

100% przełączana blokada mechanizmów różnicowych oferuje w razie potrzeby maksymalną trakcję i siłę uciągową oraz utrzymuje niskie zużycie opon, które jest wyłączone w normalnym trybie jazdy.

 

Wytrzymałe ramię teleskopowe

Ramię teleskopowe ma wytrzymałą i stabilną konstrukcję, prowadzenie równoległe przebiega hydraulicznie. Wszystkie ważne przewody hydrauliczne znajdują się wewnątrz i są zabezpieczone przed czynnikami zewnętrznymi. Ramię teleskopowe dla ładowarek kołowych marki Weidemann łączy zaleta przegubowej maszyny z zaletami ładowarki teleskopowej. Duże wysokości przeładowanie nie są więc żadnym problemem.

 

Ograniczenie kąta odchylenia łyżki w tył

We wszystkich ładowarkach teleskopowych Weidemann standardowo wbudowane jest ograniczenie kąta odchylenia łyżki w tył. Znajduje się na elemencie oporowym Weidemann i w razie potrzeby ogranicza kąt odchylenia łyżki w tył. Zabezpieczenie to zapobiega zbyt dalekiego odchylenia w przypadku złożonego lub wysuniętego ramienia teleskopowego. Dzięki temu np. zawartość łyżki nie może spaść na stanowisko operatora.

 

Ograniczniki skrętu ze stali nierdzewnej

Przy pełnym wychyleniu kół przednich na zakrętach porusza się półwozie tylne i przednie maszyny. W urządzeniach Weidemann obszar ten jest chroniony wyjątkowo dobrze za pomocą ograniczników skrętu ze stali nierdzewnej i lakier na maszynie nie zostaje uszkodzony. To zapewnia zachowanie wartości!

 

Duży wybór osprzętu.

Możliwość zastosowania maszyny jako narzędzia wielofunkcyjnego – dla urządzeń Weidemann dostępny jest duży wybór osprzętu dodatkowego. Tutaj można dowiedzieć się, jaki osprzęt dodatkowy w jakim rozmiarze jest odpowiedni dla danej maszyny.

 

Duży wybór ogumienia

Optymalne ogumienie do każdego podłoża – dla urządzeń Weidemann dostępny jest duży wybór różnych opon. Tutaj można dowiedzieć się, jakie ogumienie jest odpowiedni dla danej maszyny…

kontakt

Stwórzmy coś wyjątkowego razem.

Kontakt
Sprawdź na mapie

Korzystanie ze strony oznacza akceptację Polityki Cookies.

X